Херсонський суднобудівний завод (ХСЗ) побудував перший із трьох танкерів в рамках контракту на суму $ 50 млн, укладеного із зареєстрованою на Мальті компанією SVL.
Про це розповів генеральний директор Smart Maritime Group Олександр Юрков. Цій компанії і належить ХСЗ, передає УНІАН з посиланням на «КоммерсантЪ-Украина»
Це судно буде спущено на воду сьогодні, а в лютому-березні 2013 року передано замовнику. За даними асоціації суднобудівників «Укрсудпром», танкери не випускалися в Україні з 1992 року.
Судно є одним з трьох танкерів-продуктовозів серії RST-27 дедвейтом 7 тис. т, замовлених в листопаді минулого року херсонському підприємству групою російського підприємця Бориса Тітова.
За словами Юркова, отримати таке замовлення ХСЗ вдалося завдяки нижчій, ніж у конкурентів, ціні і вдалому розташуванню.
«Судна будуть експлуатуватися на півдні Росії. Якби їх виробили на російських заводах в Навашино або Червоне Сормово в Нижегородської області, їм довелося б йти через шлюзи, а вони до початку навігації ще будуть закриті», — пояснює генеральний директор Smart Maritime. Крім того, російські заводи, здатні будувати такі судна, зараз повністю завантажені, а українське підприємство змогло запропонувати більш дешеву продукцію аналогічної якості, додає перший віце-президент «Укрсудпрому» Віктор Лисицький.
Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів на 2013/2014 навчальний рік, Міністерство освіти і науки УкраїниПро призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів на 2013/2014 навчальний рік Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 р. № 1312( 1312-2009-п ) "Про заснування академічної стипендії Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів" та Положення про академічну стипендію Кабінету Міністрів України обдарованим студентам з числа інвалідів( z0325-10 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів, Міністерства праці та соціальної політики, Міністерства охорони здоров'я від 19 квітня 2010 року № 328/204/67/342, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2010 року за № 325/17620, НАКАЗУЮ:
Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” та внесення змін до його Статуту, Кабінет Міністрів УкраїниПро збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та внесення змін до його Статуту Кабінет Міністрів України постановляє:
| На Житомирщині відбулося свято: «Твій друг – безпечний рух»Працівники Державтоінспекції відвідали дітей, що відпочивають у пришкільному дитячому таборі в школі №16 міста Житомира. Півторагодинна програма була цікавою і різноманітною та водночас корисною ...
|