У Вінниці через повідомлення про вибухівку з заводу «Аналог» було евакуйовано більше тисячі людей.
Як повідомили УНІАН у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України у Вінницькій області, сьогодні об 11.30 по телефону спецлінії «102» надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що у приміщенні заводу «Аналог» закладено вибухівку.
На місце події прибули працівники служби оперативного реагування міліції, МНС, «швидка допомога». З дев’ятиповерхової та триповерхової будівель заводу були евакуйовані понад 1000 людей. Близько півсотні автомобілів, які знаходилися на автопарковці «Аналогу» відігнали на безпечну відстань.
Працівники вибухо-технічної служби науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС упродовж двох з половиною годин обстежували усі приміщення заводу. До пошуків вибухівки залучили кінологічну службу міліції, однак спеціалістами нічого небезпечного знайдено не було. Коли правоохоронці переконались, що небезпека відсутня, люди повернулися на свої робочі місця.
За даним фактом працівниками міліції порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ст. 259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності».
Наразі встановлюється особа, яка повідомила про «замінування», та сума збитку, завданого рятувальним службам. Працівникам міліції відомо, що особа телефонувала з таксофона, розташованого на трамвайній зупинці неподалік від заводу.
Принятие наследстваПринятие наследства не всегда оказывается простой процедурой.
Про національну систему оцінки рівня корупції, Міністерство юстиції УкраїниПро національну систему оцінки рівня корупції Відповідно до підпункту 222.4 пункту 222 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 — 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"( 128/2013 ), затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128/2013, підпункту 8 пункту 1 розділу XIII додатка 2 до Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 — 2015 роки( 1240-2011-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1240, НАКАЗУЄМО:
| Про видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), відповідно до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.09.2012 № 1298 НАКАЗУЮ:
Евросуд вынес очередные решения против Украины – сумма компенсаций превышает 1,1 млн евроЕвропейский суд по правам человека обнародовал ряд решений против Украины. Совокупная сумма компенсаций, которою предстоит выплатить государству, превышает 1,1 млн. евро.
|