У 10 штатах Америки виявлено збільшення кількості осіб, хворих на грип A H3/N2. Про це йдеться у повідомленні Європейського Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), передає УНН.
Спалах епідемії зареєстровано у таких шатах: Гаваї, Іллінойс, Індіана, Меріленд, Мічиган, Міннесота, Огайо, Пенсільванія, Вірджинія і Вісконсин.
18 мільйонів українців входять до груп ризику захворювання на грип. Щороку від грипу у світі помирає близько пів мільйону осіб. Найкращим методом захисту визнана вакцинація.
Про визнання заповіту недійсним та усунення від права на спадкуванняУ своїй юридичній практиці адвокати по спадковим питанням зіткнулися із такою цікавою справою, коли клієнт просив допомогти довести недійсність заповіту, складеного на свого брата
| Флешмоб «Засвітись!» нагадав миколаївцям про необхідність використання світлоповертаючих елементівПрацівники Державтоінспекції спільно з радіо Рідна вулиця на центральній вулиці м. Миколаєва, яка до того ж є пішохідною, організували флешмоб Засвітись!.
У Німеччині з'ясували, що загрожує безпеці країниІсламський тероризм, лівий та правий екстремізм залишаються головними загрозами для безпеки Німеччини.
|