Справа № 761/18834/14-ц
Провадження №2/761/5673/2014
УХВАЛА
про відкриття провадження
01 липня 2014 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Юзькова О.Л., перевіривши виконання ст. ст., 118-122 ЦПК України за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПриватБанк» до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_1 про визнання безпідставною відмови нотаріуса у вчиненні дублікатів документів та зобов'язання вчинити нотаріальну дію,-
ВСТАНОВИВ:
Позовна заява подана і оформлена з додержанням порядку, встановленого ст., ст., 118-122 ЦПК України.
Керуючись ст., 122, 127 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження по справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПриватБанк» до Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу ОСОБА_1 про визнання безпідставною відмови нотаріуса у вчиненні дублікатів документів та зобов'язання вчинити нотаріальну дію.
Призначити судове засідання у справі на 08 серпня 2014 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А
Надіслати копію позовної заяви з копіями до неї документів та копію цієї ухвали особам, які беруть участь у справі.
Запропонувати відповідачу у строк до 08 серпня 2014 року подати суду його письмові заперечення проти позовної заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала може бути оскаржена у частині дотримання правил підсудності до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: