Справа № 212/8081/2012
Провадження 2/127/185/13
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 серпня 2013 року Вінницький міський суд Вінницької області
в складі головуючого -судді Саблук С. А. ,
при секретарі Храновській І.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Вінниці цивільну справу за позовом публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк» в особі відділення «Вінницька регіональна дирекція» публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк» до ОСОБА_1, третя особа -товариство з обмеженою відповідальністю «Конхесіменто» про стягнення заборгованості за договором кредиту, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні суду знаходиться вищевказана цивільна справа.
21.06.2012 року Ленінським районним судом м. Вінниці винесено ухвалу у вищевказаній цивільній справі про призначення по справі додаткової почеркознавчої експертизи, однак в резолютивній частині даної ухвали суду були допущені технічні описка.
В судове засідання сторони не з'явились.
Враховуючи зазначені обставини, суд приходить до висновку з власної ініціативи виправити допущену описку.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 219, 209, 210 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Виправити описку допущену в резолютивній частині ухвали Ленінського районного суду м. Вінниці від 21.06.2012 р. у цивільній справі №212/8081/2012
за позовом публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк» в особі відділення «Вінницька регіональна дирекція» публічного акціонерного товариства «ВТБ Банк» до ОСОБА_1, третя особа - товариство з обмеженою відповідальністю «Конхесіменто» про стягнення заборгованості за договором кредиту.
Резолютивну чистину ухвали суду викласти в такій редакції:
« Клопотання задовольнити.
Призначити у справі додаткову судово - почеркознавчу експертизу, проведення якої доручити експертам Науково-дослідному експертно-криміналістичному центру при УМВС у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Порика, 8)
Експертів попередити про кримінальну відповідальність за ст.ст. 384, 385 КК України.
На вирішення експертів поставити питання:
1. Чи підписано договір поруки від 01.08.2008 року від імені поручителя - ОСОБА_1, чи іншою особою?
2. Чи відповідає підпис нанесений від імені ОСОБА_1 в договорі поруки від 01.08.2008 року підпису ОСОБА_1?
Витрати по проведенню експертизи покласти на відповідача ОСОБА_1, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1.
Зразки вільного підпису ОСОБА_1 знаходяться в матеріалах справи на аркушах 161-164 том 1.
Зразки почерку ОСОБА_1 знаходяться в матеріалах справи на аркушах 158-160 том 1.
Для порівняння при дослідженні підпису ОСОБА_1 взяти до уваги аркуші вищезазначеної цивільної справи за № 22-36, 106, 141.
Витребувати у позивача та долучити до матеріалів справи оригінал договору поруки № 08.48/08-ДПЗ від 01.08.2008 року укладеного між ВАТ ВТБ Банк та ОСОБА_1, оригінал заяви від 18.11.2010 року.
Встановити строк проведення експертизи - один календарний місяць з моменту отримання експертною установою ухвали суду.
Провадження у справі зупинити до отримання висновку експерта.
Ухвала в частині зупинення провадження може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду, яка подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії.»
Дана ухвала суду є невід'ємною частиною ухвали суду від 21.06.2011 року.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з моменту її проголошення.
Суддя: