У Черкаському обласному апеляційному суді незабаром можна буде одержувати документи на електронну пошту та дізнаватися про час і місце слухання своєї справи за допомогою SMS. Проект «Електронний суд» втілюють також у Харкові, Дніпропетровську, Вінниці, Севастополі та Києві. Мета інновацій, наголошують служителі Феміди, зробити суд доступним і відкритим для всіх громадян.
До того ж такий підхід допоможе заощадити чимало коштів, які досі йшли на розсилку матеріалів. Як розповів голова Черкаського обласного апеляційного суду Володимир Бабенко, торік очолювана ним установа направила майже 50 тисяч поштових повідомлень про слухання справи. Це надзвичайно багато. Така система повідомлення учасників процесу про час і місце слухання справи рекомендованими поштовими повідомленнями є досить неефективним використанням коштів.
Так само електронною поштою суд може повідомити про час, місце та дату слухання справи, надати учаснику засідання процесуальні документи, з якими він відразу зможе ознайомитися.
Деякі нові технології в кількох судах області, зокрема в обласному апеляційному, вже діють. Приміром, у щоденну практику роботи входить відеоконференцзв’язок. Як роз’яснили в суді, у режимі онлайн-зв’язку можливо проводити засідання, коли суддя, прокурор, адвокат, інші учасники процесу перебувають у залі судового засідання, а особа, яка притягується до відповідальності, — в одній із пенітенціарних установ, наприклад, слідчому ізоляторі.
В єврозоні зменшується кількість безробітнихБезробіття в єврозоні нарешті спадає. Кількісний показник червня знизився вперше за останні понад два роки. Різниця проти травня мінус 24 тисячі людей.
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 70, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 70 Відповідно до Закону України „Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| Милицейское перераспределение: мелочь, а приятноС 1 сентября рядовым милиционерам на 200 грн. повышено денежное обеспечение. Об этом УНИАН сообщили в управлении связей с общественностью Министерства внутренних дел. По данным управления, очередное повышение денежного обеспечения работникам милиции стало возможным благодаря перераспределению ассигнований, которые раньше планировались на выплату денежной помощи правоохранителям при выходе на пенсию.
Про продовження термінів усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, установлених постановою Комісії від 06.09.2013 № 133, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послугПро продовження термінів усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії Приватним підприємством «Сервісна компанія «Комфорт», установлених постановою Комісії від 06.09.2013 № 133
|