МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
26.11.2012 № 72/14-612/1-3532
Копії:
Міністерству юстиції України Апарату Верховної Ради України Секретаріату Кабінету Міністрів України Міністерству економічного розвитку і торгівлі України Посольству України в Державі Ізраїль
Щодо набрання чинності міжнародним договором
Повідомляємо, що Угода між Урядом України та Урядом Держави Ізраїль про взаємне сприяння та захист інвестицій( 376_045 ), вчинена 24 листопада 2012 року в м. Київ та ратифікована Верховною Радою України Законом України № 3451-VI від 1 червня 2011 року( 3451-17 ), набирає чинності 20 листопада 2012 року.
Ця Угода( 376_045 ) залишатиметься чинною протягом десяти (10) років. Після чого вона автоматично продовжується та залишатиметься чинною до спливу дванадцяти (12) місяців з дати надання будь-якою з Договірних Сторін іншій дипломатичними каналами письмового повідомлення про припинення дії Угоди.
З метою включення до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України та офіційного опублікування у додатку надсилаємо офіційно засвідчену копію вказаної Угоди( 376_045 ) українською мовою на адресу Мін'юсту.
Директор Договірно-правового департаменту
В. М. Пузирко
Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку Відповідно до пункту 11 глави 4 Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку ( z0976-06 ), затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 за № 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за № 976/12850 (із змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:
Урожай рекордний: чи будуть прибутки?Річ у тому, що зернові вродили не лише в Україні, а в усіх регіонах світу, що їх вирощують. За прогнозами FAO (Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН), у світі буде зібрано на 160 ...
| Окрема думка судді Конституційного Суду України Шишкіна В.І. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, селищних, міських голів“, Конституційний Суд Українисудді Конституційного Суду України Шишкіна В.І. стосовно Рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 136, частини третьої статті 141 Конституції України, абзацу першого частини другої статті 14 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"
Про підготовку та проведення XII Міжнародного промислового форуму, Кабінет Міністрів УкраїниПро підготовку та проведення XII Міжнародного промислового форуму 1. Підтримати пропозицію Міністерства промислової політики щодо проведення у листопаді 2013 р. у м. Києві XII Міжнародного промислового форуму (далі — Форум).
|