Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
. Случайно набрел на сайт, чему очень рад и доволен! С огромным удовольствием размещу ссылку на своей станичке!

Огромное спасибо создателям этого портала!!! Он действительно - большая находка! Всё просто отлично!!!

Влюбилась в Ваш сайт!!! Какие же Вы молодцы!!! Не могу просто промолчать, очень хочется пожелать Вам творческих успехов, динамичного развития и материального благополучия!
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Нобелівська премія миру: за що нагородили Євросоюз?

    Нобелівська премія миру: за що нагородили Євросоюз?З Другої світової війни Європа вийшла зруйнованою та злиденною.

    «Ми повинні створити щось на кшталт Сполучених Штатів Європи», — ця ідея Вінстона Черчілля в той час здавалася майже утопією.

    Але так чи інакше, Стару Європу треба було відбудовувати. «Щоб більше ніколи» — ось слова, які лежали в основі панєвропейського проекту.

    «Якщо поглянути з історичної точки зору, до Євросоюзу в Європі завжди було неспокійно. Думаю, ЄС багато зробив, щоб зберегти мир. І те, що союз розширився на схід, означає: їм вдалося стабілізувати також східну Європу», — каже мешканка Осло.

    Тож серед аргументів «за» вручення Нобелівської премії миру Євросоюзу називають історичне підґрунтя. Впродовж десятиліть європейське об’єднання міцнішало і розбудовувалася, плекаючи демократичні цінності. Це призвело до падіння Берлінської муру у 1989 році — споруди, що з 60-х років символізувала поділ світу. Руйнування стіни стало символом відкриття кордонів.

    У 2004-му сталося наймасштабніше розширення євроспільноти: одразу 10 країн, 8 з яких раніше входили до східного блоку, доєдналися до ЄС та розділили його цінності. У 2007-му надійшла черга Румунії та Болгарії. Інші, зокрема, країни колишньої Югославії, стоять на порозі. Союз європейських держав став найкращою гарантією миру на континеті. І залишається нею вже 60 років.

    Але у рішення Нобелівського комітету є і противники. Це ті, які спираються на реалії сьогодення і дивляться в майбутнє.

    Сьогоднішня Європа це: розлючені люди на судні, яке борсається в морі кризи, і керманичі, які з останніх сил намагаються виправити курс, запроваджуючи обмежувальні заходи. І все більше нерозуміння між тими, хто прокладає шлях, і тими, хто хоче зійти з корабля.

    Свідченням цього відчуження і несприйняття є зростання впливу в багатьох європейських країнах націоналістичних та сепаратистських рухів, більш того, зовсім екстремістських, як, скажімо «Золотий світанок» у Греції, що відверто пропагує ксенофобію.

    Як би там не було, контроверсійна нагорода дійшла до адресата в найскладніший за 60 років його існування момент, коли європейське об’єднання переживає економічну і ідеологічну кризу.

    Для керівників Євросоюзу церемонія вручення Нобелівської премії в Осло — привід вкотре підкреслити необхідність існування організації, попри усі її недоліки.

    Кореспондент euronews попросила поділитися своїми відчуттями трьох представників ЄС, які виходили на сцену, щоб отримати приз.

    Герман ван Ромпей, голова Європейської Ради:

    «Мета, заради якої створювали Євросоюз — це примирення націй після двох світових воєн. Я був здивований, що люди визнали і оцінили цю основну засаду союзу, навіть в такі важкі для нього часи».

    Жозе Мануел Баррозу, голова Єврокомісії:

    «З досвіду попередніх воєн ми знаємо, що популізм та націоналізм — це загроза для миру. Євросоюз — наднаціональний проект, створений заради миру. І я вірю, що нам вдасться подолати націоналізм».

    Мартін Шульц, голова Європаламенту:

    «Я чудово розумію тих, хто має сумніви щодо ЄС. Так, ми не в найкращій формі. Але ця ідея — Європи з відкритими кордонами, зі спільними інституціями, які мають долати виклики ХХІ століття так само, як робили це в ХХ-му, — ця ідея не має рівних».

    Євросоюз вже не може слугувати взірцем солідарності, адже прірва між багатшими північними країнами та південними державами, що потопають в боргах і приречені на економію, все глибшає. Декому з гостей в Осло здалося парадоксом те, що очільник Норвезького нобелівського комітету, який у промові закликав європейців спільно рухатися до майбутнього, сам є громадянином країни, яка неодноразово відмовлялася долучатися до ЄС.

    «В розпал песимістичних настроїв щодо спільного майбутнього Європи деякі європейські лідери вирішили не з’являтися на церемонії в Осло. Серед них і британський прем’єр Девід Камерон.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.8/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    Відкриття турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу "Кубка Феміди"

    8 листопада 2014 року о 13 годині на території навчально-тренувальної бази "ФК "Динамо" відбудеться урочисте відкриття турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ ...

    Продали олії на два мільярди доларів

    З початку 20122013 маркетингового року Україна поставила на зовнішні ринки понад 1,7 мільйона тонн соняшникової олії (на 26% більше, ніж за аналогічний період попереднього року). Про це повідомив ...

    Львівська кава ароматом осені присмачена

    Каву у Львові люблять віддавна. Тут знають, як цей диво-напій готувати: він не буде смачним, якщо не на любові замішаний! А якраз цього інгредієнта у Львові не шкодують. Тому так, як у Львові, ...

    транспортування та постачання теплової енергії Луганському міському комунальному підприємству "Теплокомуненерго", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

    Про видачу ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії Луганському міському комунальному підприємству "Теплокомуненерго"





    Юридическая практика:
    Про стягнення витрат на поховання

    Про стягнення витрат на поховання До юристів по спадковим справам звернулася громадянка за допомогою у справі про стягнення витрат на поховання через суд

    Про усунення від права на спадкування та надання ...

    Про усунення від права на спадкування та надання права на спадкування Особа може позбутися права успадковувати спадкове майно за законом, якщо довести, що дана особа відмовилась у наданні догляду ...

    Про поділ спадкового майна, визнання права власності ...

    Про поділ спадкового майна, визнання права власності на спадкове майно Частки спадщини між спадкоємцями можуть бути, як рівними, так і не рівними, виходячи з декількох факторів, таких як заповіт ...


    Консультации по наследству:
    Оформлення спадщини після смерті батька

    У нашій родині сталося величезне горе. Крім того, що помер батько, так і ще почалися розборки з приводу спадщини батька. З'явилися ...

    Успадкування майна за спадкової трансмісії

    Добрий день! У мене не так давно померла бабуся, яка мала квартиру у власності. Заповіти вона залишити не встигла, адже дуже ...

    Допомога в оформленні заповіту на родича

    За допомогою вашого сервісу багато моїх знайомих вирішили всі свої виникаючі проблеми, пов'язані зі спадковим правом. Допоможіть ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca