Члени Кабінету Міністрів, які пройшли за списком до Верховної Ради України, написали заяви на звільнення. Про це сьогодні сказав на брифінгу віце-прем'єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесніков, передає кореспондент УНН.
Відповідаючи на запитання про те, чи написав віце-прем'єр заяву на звільнення і хто може прийти на його місце, Б. Колесніков відповів: «Я не думаю, що це має велике значення. Головна стратегія — розвиток галузі. Я не придаю якогось особливого значення, хто піде на моє місце. Партія виграла, всі члени списку написали заяви... За підсумками формування більшості, всі процедури до початку роботи Верховної Ради, повинні закінчитися».
Після цього, за його словами, Президент зробить відповідні висновки, заслухає звіти міністрів про їхню попередню діяльність і внесе свої пропозиції стосовно формування нового складу Кабінету Міністрів.
«Рішення буде командним: хто буде в парламенті, хто — в уряді», — додав він.
Очередь на наследство по законуОчередь на наследство по закону, порядок наследования по закону, очередность наследников.
Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, Міністерство доходів і зборів УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 грудня 2013 р за № 2094/24626 Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість
| На Хмельниччині правильно переходити дорогу, дорослих вчать дітиЗ початку року на території Хмельницької області сталося 44 автопригоди з вини пішоходів, в яких 15 осіб загинуло та 30 отримали травми. Однією з головних причин ДТП за участю пішоходів є елементарне ...
наданими за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка, на суми списаної заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу, Кабінет Міністрів УкраїниПро затвердження Порядку списання заборгованості Пенсійного фонду України за позиками, наданими за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка, на суми списаної заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу
|