Адвокаты по наследственным делам
Отзывы о нас
Огромнейшее спасибо создателям этого интернет портала!!! Он действительно - находка! Всё просто отлично!!! Дерзайте!

Чувствуется настоящая забота о пользователях. Благодаря столь занимательному ресурсу я, наконец-то, решился обзавестись выделенной линией.

Всем большое спасибо. Этот интернет портал,действительно, сейчас - неповторимый в своем роде. Как здорово, что есть такие полезные порталы. Интернет проект очень удобен в использовании. На нем здорово работать - просто и быстро.
Наши услуги

Вопрос к юристу по наследству:

Статьи
Право власності на спадок

Право власності на спадок Визнання прав власності на спадок (зразок судової справи), позовна заява про спадщину

Наследство по завещанию: раскрываем юридические ...

Наследство по завещанию: раскрываем юридические секреты Завещание необязательно гарантирует выполнение воли наследодателя, ведь в некоторых случаях можно признать завещание недействительным

Дилема з «бородою»

    Дилема з «бородою»Останній якось розповідав, що юнак знайшов непоганий підробіток: після занять роздає перехожим рекламу однієї із фірм, що спеціалізується на виготовленні вікон, балконних рам.

    Розговорилися. Хлопець повідав про своє фінансове «хобі»: працює по дві-три години на день, у тому числі й у вихідні. Заробленого вистачає на дрібні кишенькові витрати — купити коханій дівчині букет квітів, сходити в кіно чи до театру, а інколи в кафе, на проїзд у маршрутці. Звісно, про оплату навчання не йдеться, та хоч якась гривнева незалежність.

    Юнак розповів, що на їхньому четвертому курсі майже всі підробляють. Влаштовуються, хто де зуміє. Найчастіше роздають рекламну продукцію, листівки, розвозять кореспонденцію. Є вантажники, продавці, офіціанти в барах і кафе, репетитори… Якщо дає змогу фахова освіченість, заробляють як перекладачі, комп’ютерні програмісти. Коли ж там не вдалося влаштуватися, доглядають за хворими, маленькими дітьми. Як цілком правильно підсумував співрозмовник — було б бажання, а роботу знайти можна. Хоч при цьому не йдеться про зарплату на кілька тисяч гривень, але до тисячі за місяць заробити можна.

    Мимоволі пригадав кінець 70-х минулого століття, коли разом з однокурсником по черзі сторожували в одному з київських дитячих садків (і не тільки ми). Важкувато було ніч провести на вахті, а потім відсидіти три чи й чотири пари лекцій. А опісля ще й до бібліотеки сходити — підготуватися до практичних занять чи колоквіуму. Однак грошова скрута мовчки робила свою справу. Щоправда, тоді варіантів підробітку було обмаль. Сторожування, розвантаження вугілля (в кращому випадку капусти чи якоїсь городини) на залізничному вокзалі, дрібні одноразові оплачувані доручення — оце, вважай, і весь вибір. Хоча, звичайно ж, ще були гонорари в газетах: до редакцій у пошуках замовлень матеріалів бігала переважна кількість студентів — майбутніх журналістів.

    Таки не випадково кажуть, що від сесії до сесії живуть студенти весело. Але, переконаний, і в дні екзаменів та заліків більшість сьогоднішнього студентства не журиться. А якщо при цьому ще й у кишенях не вітер, а щось шелестливе, то й поготів. Як свідчать результати дослідження Державного інституту сімейної та молодіжної політики, нині підробляють до 80% студентів. До того ж, якщо ще кілька років тому пошуком роботи переймалися після третього або ж четвертого курсів, зараз приблизно кожен третій починає працювати вже з першого курсу.

    Не треба бути глибоким аналітиком, щоб дійти єдино правильного висновку: молодь стає освіченішою, мудрішою, заздалегідь починає планувати своє життя, готуючись до непростих випробувань. Зрештою, навряд чи самолюбство не зачепить молодої людини, якщо її ровесники і зодягнені добре, і при комп’ютерах і мобільних телефонах, і мають змогу сходити відпочити на дискотеці чи в ресторані — й не лише за кошти тата-мами.

    Хоча за таким привабливим фасадом низка проблемних питань. Насамперед із самим працевлаштуванням. З одного боку, у вишах не дуже вітають ситуації, коли той чи той студент замість того, щоб гризти граніт науки, десь пропадає на роботі або ж, у кращому разі, куняє на лекції після трудової вахти. Та й роботодавці не схильні давати поблажки студентам: хочеш заробити — працюй, а ні — йди і навчайся.

    Урядовий Кур'єр

    Рейтинг: 4.5/5, основан на 25 голосах.

    Вам будет интересно:

    У Росії підприємців, які працюють у збиток, будуть штрафувати

    Мер Москви Сергій Собянін ініціює запровадження спеціального податку на збитковість для дрібного і середнього бізнесу, що працює у сфері роздрібної торгівлі та побутових послуг.

    Як не стати «чайником», купуючи чайник

    А поторгуватися?! І взагалі, як можна бодай щось купувати всліпу не розуміють прихильники реального шопінгу. Такі побоювання не безпідставні. Адже головний мінус віртуальної купівлі полягає ...

    ДАІ: несправні авто створюють перешкоди для руху інших авто та небезпеку для оточуючих

    Учора в Києві, багато водіїв, які рухалися по обіді через Повітрофлотський шляхопровід, не змогли вчасно дістатися в справах. Незручності для керманичів транспортних засобів виникли через поламку ...

    Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 653, Кабінет Міністрів України

    Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 653 Кабінет Міністрів України постановляє: Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. № 653( 653-98-п ) "Про порядок продажу суб’єктам підприємницької діяльності дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння з Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння" (Офіційний вісник України, 1998 р., № 19, ст. 697; 2006 р., № 4, ст. 168; 2011 р., № 31, ст. 1329) зміни, що додаються.





    Юридическая практика:
    Розподіл спадкового майна

    Розподіл спадкового майна Юрист професійно надала допомогу в розподілі спадку громадян, що звернулися до неї

    Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення ...

    Про встановлення факту прийняття спадщини, виділення частини спадкового майна та про визнання права власності на спадкове майно Нотаріальне оформлення спадщини часто заходить у глухий кут через різні перешкоди та фактори. Однією із таких перешкод може ...

    Про поділ спадкового майна

    Про поділ спадкового майна Юристами було складено судовий позов в якому від суду вимагалося прийняти рішення про визнання права власності на частину ...


    Консультации по наследству:
    Допоможемо оскаржити заповіт через суд

    Добрий день, консультанти в питаннях спадкового права. Звертаюся до Вас, оскільки мені здається, ніхто більше не зможе допомогти, ...

    Якщо залишилася квартира після смерті

    Доброго дня, шановні консультанти з юридичних питань! Звертаюся до Вас за порадою, оскільки ви не перший раз мені допомагаєте, ...

    Консультація адвоката з оформлення спадщини

    Добрий день! Не так давно, всього близько 2 місяців тому, у мене помер дідусь, який мав власну квартиру. Саме з цієї причини ...


    Новости наследственных дел:
    На сегодняшнем заседании правительства планируется ...

    На сегодняшнем заседании правительства планируется рассмотреть план мероприятий по выполнению СА с ЕС Кабинет министров Украины на сегодняшнем заседании рассмотрит план мероприятий по выполнению соглашения об ассоциации с Евросоюзом. Об этом говорится в повестке дня заседания на сайте правительства.

    Судья не может считаться независимым от политического .

    Судья не может считаться независимым от политического влияния, если его карьера зависит от изменчивого политического вектора, - Я.Романюк 22 декабря во время заключительного заседания Наблюдательного Комитета проекта Совета Европы «Усиление независимости, эффективности и профессионализма судебной власти на Украине» Председатель Верховного Суда Украины Ярослав Романюк заявил, что «одним из самых опасных с точки зрения формирования независимой судебной системы на современном этапе факторов является политическая составляющая».

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить ...

    Прокурор Донецкой области пытается в суде оспорить его люстрацию Руководителю прокуратуры Донецкой области Николаю Франтовскому не удалось с первого раза обжаловать свое увольнение с должности через люстрацию, сообщает «Первая инстанция».


    Рекомендации пользователей:
    1676b6902a1c6c119988b3b7eb617bca