Росія планує заборонити поставки в країну пива у пластикових пляшках. Українські пивовари попереджають, що для них це обернеться катастрофою.
Про це заявила генеральний директор «Укрпива» Галина Коренькова, повідомляється на сайті Української аграрної конфедерації.
«Для нас це буде катастрофою, адже майже 80% від загального обсягу експорту вітчизняного пива становить експорт в Росію і швидко переобладнати виробництво на іншу упаковку буде дуже складно», — зазначила вона.
За її даними, 49% від виробленого в Україні пива реалізується в пластиковій пляшці, 34% — у скляній, 6% — у металевих банках, решта — у кегах.
Як стало відомо, у понеділок президент Росії Володимир Путін має підписати технічний регламент Митного союзу про безпеку алкогольної продукції, який передбачає заборону реалізації пива у ПЕТ-упаковці.
У першому півріччі, за оцінками «Укрпива», експорт пива з України склав 14,1 млн декалітрів на $49,5 млн, імпорт — 2,4 млн декалітрів на $23,3 млн.
Про тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниПро тимчасове зупинення дії спеціальної санкції, що застосована до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності України Відповідно до Положення про порядок застосування до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб'єктів господарської діяльності спеціальних санкцій, передбачених статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( z0260-00 ), затвердженого наказом Міністерства економіки України від 17.04.2000 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.05.2000 за № 260/4481, ураховуючи вжиття суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України практичних заходів, що гарантують виконання Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ) і пов'язаних з ним законів, та на підставі матеріалів ТОВ "Інфлот-Універсал" вих. від 26.06.2013 № 209/13, вх. від 27.06.2013 № 12/65031-13 НАКАЗУЮ:
Товарними біржами регулюватиме державаУ Верховній Раді України зареєстровано законопроектПро внесення змін до Закону УкраїниПро товарну біржута деяких інших законодавчих актів України,повідомляєІнформаційнеуправлінняпарламенту.
| На Сумщині зіткнулися два легковика: п’ятеро загиблих5 грудня, в Сумській області сталася дорожньо-транспортна пригода, що вартувала життя пятьом людям.
Заступник начальника Департаменту ДАІ Володимир Резніков відвідав Полтавщину з робочим візитомУчора, 31 липня на Полтавщину завітав заступник начальника Департаменту Державтоінспекції МВС України Володимир Резніков.
|