Питання про збільшення кількості російськомовних шкіл в Києві не обговорювалося столичною владою, тому що немає відповідної ініціативи городян, заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.
«Питання ми не обговорювали на засіданні міської ради та на колегії, тому що не було підстав для цього. Якихось активних ініціатив з боку киян у нас сьогодні немає... Є ініціатива — є реакція влади. Якщо немає ініціативи, яка може бути реакція влади?» — сказав він на брифінгу після засідання Київської міськадміністрації у Києві в понеділок, відповідаючи на питання журналістів.
При цьому він підкреслив, що для збільшення кількості російськомовних шкіл в Києві повинен бути попит з боку жителів столиці, тільки тоді київська влада буде готова розробляти відповідні пропозиції.
«Якщо буде попит, влада буде робити все для того, щоб задовольнити цей попит. Не важливо, якої мови це стосується: російської, англійської, французької, іспанської, китайської, японської», — сказав голова КМДА.
За словами Попова, є ініціативи бізнесових структур, які готові інвестувати в створення шкіл з поглибленим вивченням російської і французької мов. «Немає ніякого ажіотажу. Є деякі проекти. Я їх два назвав: французька, російська ініціатива», — повідомив голова КМДА.
ААУ и Донецкая ТПП обсудили вопросы защиты права интеллектуальной собственностиВ конце сентября Ассоциация адвокатов Украины (ААУ) совместно с Донецкой торгово-промышленной палатой провели конференцию, посвященную вопросам защиты права интеллектуальной собственности и противодействию ...
Порядок організації очнопротезної медичної допомоги, Міністерство охорони здоров'я УкраїниЗАТВЕРДЖЕНОЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства охорони здоров’я України 14.05.2013 № 372 ( z1051-13 ) Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 р. за № 1053/23585
| Про видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), та на виконання рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.10.2012 № 1421, НАКАЗУЮ:
Про внесення змін до постанови НКРЕ від 12.04.2012 № 389, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро внесення змін до постанови НКРЕ від 12.04.2012 № 389 Відповідно до Законів України «Про засади функціонування ринку природного газу» ( 2467-17 ), «Про природні монополії»( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059( 1059/2011 ) «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики» та постанови НКРЕ від 28.11.2011 № 2255( z1502-11 ) «Про затвердження порядку формування інвестиційних програм газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
|