справа № 208/3710/13-ц
№ провадження 2/208/1453/13
УХВАЛА
24 жовтня 2014 р. м. Дніпродзержинськ
Суддя Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дячков С.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 «про визнання договору дійсним», -
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 звернулась до ОСОБА_2 із позовом «про визнання договору дійсним».
Позовну заяву ОСОБА_1 подано з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, а саме:
- до позовної заяви не додані її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб;
- не доданий документ, що підтверджує сплату судового збору.
У відповідності до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу про залишення заяви без руху.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 «про визнання договору дійсним» залишити без руху.
Встановити п'ятиденний строк для усунення недоліків з дня отримання позивачем ухвали.
Інакше позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Дячков С. В.
Видно майстра по… котельніНа Чернігівщині до холодного сезону ще з літа активно готують не лише опалювальні пристрої, а й майстрів, добре обізнаних з роботою сучасної техніки.
На остановках и в транспорте разместят информацию о том, где нельзя курить. ВИДЕОВ Киеве стартует кампания, в ходе которой на остановках общественного транспорта и в самом транспорте появятся графические информационные знаки и сообщения с указанием мест, где запрещено курение.
| Про звільнення суддів, Президент УкраїниУказ Президента України Відповідно до пунктів 1( 254к/96-ВР ), 5( 254к/96-ВР ), 6( 254к/96-ВР ) і 9 частини п'ятої статті 126 Конституції України( 254к/96-ВР ) постановляю:
Про переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринкуПро переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на переоформлення ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, у зв'язку зі зміною найменування юридичної особи, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії ( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 за № 345, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 за № 890/12764 (із змінами), НАКАЗУЮ:
|