Справа № 599/131/14-ц
н.п.6/599/6/2014
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇН
"30" січня 2014 р. Зборівський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючого судді Снігурського В. В.,
при секретарі Куриляк О. Г.,
розглянувши подання відділу державної виконавчої служби Зборівського районного управління юстиції про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, -
ВСТАНОВИВ:
головний державний виконавець Державної виконавчої служби Зборівського районного управління юстиції звернувся із поданням про тимчасове обмеження ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 у праві виїзду за межі України, мотивуючи свої вимоги тим, що боржник добровільно не сплачує заборгованості.
Дослідивши та оцінивши матеріали подання, суд встановив наступне:
на примусовому виконанні у відділі Державної виконавчої служби Зборівського районного управління юстиції знаходяться зведене виконавче провадження № 40999125 відносно боржника ОСОБА_1, а саме:
- постанова ДАІ №182773 від 29.09.2010 року про стягнення 850 грн. штрафу ;
- постанова ДАІ № 153907 від 15.07.2010 року про стягнення 425 грн. штрафу ;
- постанова ДАІ № 000368 від 08.07.2011 року про стягнення 510 грн. штрафу;
- постанова ДАІ № 085097 від 15.08.2010 року про стягнення 510 грн. штрафу;
- постанова ДАІ № 203502 від 02.07.2010 року про стягнення 102 грн. штрафу;
Стаття 6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України» визначає, зокрема, що підставами для тимчасового обмеження у праві виїзду громадян України за кордон є неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов'язання, а також ухилення від виконання зобов'язань, покладених на боржника судовим рішенням. В силу ст.20 Закону України «Про державну прикордонну службу України» органи Державної прикордонної служби України та її працівники мають право не пропускати через державний кордон України осіб, яким за мотивованим письмовим рішенням суду тимчасово обмежено право виїзду з України.
Згідно ст. 377-1 ЦПК України питання про тимчасове обмеження боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.
Враховуючи, що постанови в добровільному порядку не виконуються, боржник на повідомлення і виклики державного виконавця не реагує, є достатні підстави вважати, що боржник ухиляється від їх виконання, отже подання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 377-1 ЦПК України, ст.6 Закону України «Про порядок виїзду з України та в'їзду в Україну громадян України», -
УХВАЛИВ:
подання державного виконавця державної виконавчої служби Зборівського районного управління юстиції задовольнити.
Тимчасово обмежити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1 у праві виїзду за межі України до виконання зобов'язань, згідно постанов ДАІ: №182773 від 29.09.2010 року; № ДАІ № 153907 від 15.07.2010 року; № 000368 від 08.07.2011 року; № 085097 від 15.08.2010 року; ДАІ № 203502 від 02.07.2010 року.
Ухвала підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена до Апеляційного суду Тернопільської області через Зборівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги на протязі п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя підпис З оригіналом згідно:
Суддя Зборівського
районного суду В. В. Снігурський