«Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ показав на весь світ можливості професійних підходів. Досягнуті ним результати стали кращі, ніж у Європі та Америці», — з такими словами Віктор Янукович звернувся до колективу медичної установи, яка відзначала 2 квітня 10-ту річницю створення.
Глава держави зазначив, що за цей період у центрі проліковано майже 14 тисяч пацієнтів із вродженими та набутими вадами серця і близько 6 тисяч дітей віком до року. А 2009-го установа запровадила практику операції в перші години життя з використанням пуповинної крові для дітей, в яких до народження діагностовано критичну ваду серця, і провела 60 таких втручань.
За досягнення цієї мети Президент висловив особливу подяку медичному персоналу та фахівцям. «Розпочата в Україні медична реформа спрямована на побудову єдиного медичного простору, в якому, як у єдиному ланцюгу, злагоджено працювали б усі рівні медичної допомоги. Наша мета — зробити людей щасливими, тобто здоровими, — сказав він, а потім озвучив мотивацію для працівників медичної сфери: — Незважаючи на те, що середня заробітна плата зросла за минулі кілька років на 24%, до 2200 гривень, ми щороку підвищуватимемо зарплату не менш ніж на 10%, і цей рік не буде винятком».
Президент переконаний, що зростання доходів медпрацівників і поліпшення їхніх соціальних умов матиме позитивний вплив на розвиток медицини. Тому уряд розробить механізм щодо підвищення фінансової самостійності провідних медичних установ. У такий спосіб підвищиться ефективність їхньої роботи.
Бурхливими оплесками медики відреагували вже на фразу Віктора Януковича щодо фінансування Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії. За підсумком першого півріччя під час перегляду державного бюджету він пообіцяв передбачити 150 мільйонів гривень на закупівлю необхідного обладнання.
«Ми дуже хотіли б, щоб ваш медичний центр був прикладом підготовки тих кадрів, які необхідні сьогодні цій галузі, щоб ці кадри, які тут народжуються, переходили в нові центри, що створюватимуться по всій країні», — резюмував він.
Про погодження передачі нежитлового приміщення в м. Вільногірську в державну власність, Кабінет Міністрів УкраїниПро погодження передачі нежитлового приміщення в м. Вільногірську в державну власність Погодитися з пропозицією Генеральної прокуратури України та Вільногірської міської ради (Дніпропетровська область) щодо передачі нежитлового приміщення № 4 загальною площею 150,8 кв. метра (реєстраційний номер 36284949) у будівлі (літер А-8) по бульв. Миру, 15, у м. Вільногірську в державну власність із закріпленням його на праві оперативного управління за Генеральною прокуратурою України.
| Про контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, Центральна виборча комісіяПро контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року З метою здійснення контролю за виготовленням виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів", дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, розглянувши подання депутатських фракцій, про сформування та реєстрацію яких у Верховній Раді України шостого скликання було оголошено на пленарному засіданні: фракції Партії регіонів, фракції "БЮТ — "Батьківщина", депутатської фракції "Наша Україна — Народна Самооборона", відповідно до частини четвертої статті 81( 4061-17 ), підпункту 3 пункту 4 розділу XV Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 9 статті 19( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
Кандидат юридичних наук Сергій НЕЖУРБІДА: «Гросс розробив слідчу валізу для роботи на місці злочину, де завжди тримав… цукерки»Колишній декан юридичного факультету Чернівецького університету Ганс Гросс не просто дав криміналістиці імя, започаткувавши, власне, термін криміналістика. Він зробив з неї поважну наукову і ...
|