Міжнародні золотовалютні резерви Національного банку України в листопаді 2012 року скоротилися на $1,46182 млрд, або на 5,5%, — до $25,355 млрд.
Такі оперативні дані оприлюднені на офіційному інтернет-сайті НБУ.
Найбільше скоротилися резерви в іноземній валюті — на $1,396 млрд, до $23,388 млрд. Також скоротилися спеціальні права запозичення — на $77,9 млн, з $87,07 до $9,17 млн. Водночас, запаси золота в сховищах НБУ збільшилися на майже $12,5 млн, до $1,958 млрд.
У жовтні резерви скоротилися на 8,4%, або на $2,5 млрд, що стало одним з найбільших падінь рівня резервів.
Всього з початку 2012 року (січень-листопад) золотовалютні резерви НБУ скоротилися на 20,3%, або на $6,439 млрд (з $31,79461 млрд). Як відомо, велика частина цієї суми — а саме $3,5 млрд — заплатили МВФ у рамках погашення боргу.
Раніше експерти МВФ опублікували прогноз, де чекають, що золотовалютні резерви до кінця 2012-го впадуть до рівня $24 млрд (40% короткострокового боргу).
розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, Кабінет Міністрів УкраїниПро внесення зміни до пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ Кабінет Міністрів України постановляє:
Про збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” та внесення змін до його Статуту, Кабінет Міністрів УкраїниПро збільшення статутного капіталу публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" та внесення змін до його Статуту Кабінет Міністрів України постановляє:
| Международная ассоциация юристов осудила военное вмешательство РФ на территорию АРКМеждународная ассоциация юристов (International Bar Association, IBA) направила письмо Ассоциации юристов Украины (АЮУ), в котором осудила военное вторжение Российской Федерации на территорию ...
Консультація адвоката з оформлення спадщиниЮридичні консультації про те, як прийняти і оформити спадщину, подати заяву і поділити спадкове майно.
|