Дефіциту медикаментів не буде. Їх наявність на полицях аптек перевірятиме профільна державна комісія, заявляють у Міністерстві охорони здоров’я.
Виграють від встановлення граничних націнок перш за все звичайні споживачі.
Нагадаємо, згідно із вказівками уряду, на лікарських засобах із ціною до ста гривень, аптеки зможуть заробити не більше ніж 25 %. На препаратах, собівартість яких коливається від 300 до 500 гривень — 20 %.
А на тих, які коштують понад тисячу — усього 10. Новації запрацюють уже наступного року.
Олександр Толстанов, заступник міністра охорони здоров'я України: «Тобто, диференційований підхід до роздрібних націнок. Тому що якщо лікарський засіб коштує надто дорого, і дати ще велику роздрібну націнку, це не дасть можливість його придбати людині».
пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об’єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: Угоду між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об’єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, підписану 12 липня 2012 року в м. Ялті, яка набирає чинності з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності, ратифікувати (додається).
Про затвердження показників якості послуг з електропостачання на 2013 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетикиПро затвердження показників якості послуг з електропостачання на 2013 рік Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:
| У Львові працівники ДАІ навчали діток, як правильно читати «дорожню абетку»14 вересня у Львові, в парку імені Івана Франка відбулося 9-те Свято читання в Країні Ангелят, що відбувалося у рамках XXI Форуму видавців.
Про затвердження Регламенту роботи центрального засвідчувального органу, Міністерство юстиції УкраїниЗареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 січня 2013 р. за № 191/22723 Про затвердження Регламенту роботи центрального засвідчувального органу
|