ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
УХВАЛА
про відкриття провадження в адміністративній справі
17 березня 2014 року
Справа №801/2114/14
Суддя Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим Циганова Г.Ю., перевіривши виконання вимог статей 99 104, 105, 106 КАС України за адміністративним позовом
Управління Пенсійного фонду України в м.Євпаторія АР Крим
до Публічного акціонерного товариства "БУДКОМПЛЕКС"
про стягнення,
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в м.Євпаторія АР Крим звернулось 13.03.2014 року до Окружного адміністративного суду АР Крим із позовною заявою до Публічного акціонерного товариства "БУДКОМПЛЕКС" про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат з сплачених пенсій за лютий 2014 року у розмірі 10823,14 грн.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 КАС України, зазначений спір згідно до положень ст. 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.
З матеріалів адміністративного позову порушень строків, передбачених статтею 99 КАС України, не вбачається.
Враховуючи викладене, керуючись статтею 107 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі та інформацію про їхні процесуальні права і обов’язки.
3. Відповідачу в термін до 10.04.2014 надати заперечення проти позову з документальним обгрунтуванням.
Час, дата та місце судового розгляду адміністративної справи буде вказано в ухвалі про закінчення підготовчого провадження.
Ухвалу не може бути оскаржено, заперечення проти неї можуть бути включені до апеляційної скарги на постанову чи ухвалу суду, прийняту за наслідками розгляду справи.
Суддя Циганова Г.Ю.
Про перерозподіл деяких видатків та передачу бюджетних призначень, та внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для формування статутного капіталу Державного концерну “Укроборонпром”, Кабінет Міністрів УкраїниПро перерозподіл деяких видатків та передачу бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті України на 2012 рік, та внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для формування статутного капіталу Державного концерну "Укроборонпром"
В Афганістані вперше проведуть боксерський поєдинокСтолиця Афганістану Кабул проведе перший в історії країни боксерський поєдинок, який відбудеться на фоні посилених заходів безпеки.
| Деякі питання ліцензування імпорту товарів у 2013 році, Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниДеякі питання ліцензування імпорту товарів у 2013 році Відповідно до статті 16 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність"( 959-12 ), постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2013 № 312( 312-2013-п ) "Про Міжвідомчу комісію з питань розподілу обсягів квот товарів, імпорт яких підлягає ліцензуванню у 2013 році, та внесення зміни в додаток 8 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1201", додатка 8 до постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2012 № 1201( 1201-2012-п ) "Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2013 рік", наказу Міністерства економіки України від 14.09.2007 № 302( z1100-07 ) "Про затвердження нормативно-правових актів щодо ліцензування імпорту товарів та внесення змін до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.09.2007 за № 1100/14367, доручення Віце-прем'єр-міністра України Бойка Ю. А. від 31.07.2013 № 29082/1/1-13 та з урахуванням рекомендацій Міжвідомчої комісії з питань розподілу обсягів квот товарів, імпорт яких підлягає ліцензуванню у 2013 році, за підсумками засідання від 19.07.2013 (протокол № 3) НАКАЗУЮ:
Нацбанк отказался отменять валютные аукционыНациональный банк Украины отказался прекратить проведение валютных аукционов. Об этом говорится в сообщении пресс-службы НБУ в социальной сети. Во время очередного совещания в НБУ 24 ноября руководителям 40 наибольших банков было предложено рассмотреть предложения представителей Независимой ассоциации банков Украины (далее — НАБУ), в том числе о прекращении проведения валютных аукционов как малоэффективного, по их мнению, механизма поиска равновесного курса. Указанное предложение НАБ не нашло поддержки среди присутствующих.
|