Справа №560/1363/13-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
20 вересня 2013 року суддя Дубровицького районного суду Рівненської області Отупор К.М., перевіривши виконання вимог ст.ст.107 122, 256-258 ЦПК України по справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі про встановлення факту проживання на території радіоактивного забруднення,
в с т а н о в и в:
Заявник ОСОБА_1 звернувся в суд із заявою та просить встановити факт його проживання в м. Дубровиця Рівненської області з 06 травня 1988 року по 09 грудня 1992 року.
Заява відповідає вимогам ст.ст.119, 258 ЦПК України.
Справа підсудна Дубровицькому районному суду Рівненської області.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.
Керуючись ст.ст.122, 127 ЦПК України,
у х в а л и в:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі про встановлення факту проживання на території радіоактивного забруднення.
Судове засідання призначити в залі Дубровицького районного суду Рівненської області на 14:00 год. 19 вересня 2013 року.
Заявнику та представнику заінтересованої особи у вищезазначений час з'явитися в судове засідання.
Заявнику забезпечити в судове засідання явку свідків.
У разі неможливості представника заінтересованої особи прибути у судове засідання, йому пропонується подати заяву про розгляд справи у його відсутності.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис.
З оригіналом згідно.
Суддя Дубровицького
районного суду: К.М. Отупор