Справа № 752/3549/14-ц
Провадження № 2/752/2747/14
РІШЕННЯ
І м е н е м У к р а ї н и
Відповідно до ч. 3 ст. 209 ЦПК України
ВСТУПНА ТА РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНА
14 липня 2014 року Голосіївський районний суд м. Києва в складі: головуючого судді Новак А.В. при секретарі Чабанюк Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Українська транспортна страхова компанія» про стягнення страхового відшкодування,-
встановив:
Керуючись ст.ст. 212-215, 223, 294-296 ЦПК України,суд,-
в и р і ш и в:
Позов ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Українська транспортна страхова компанія» про стягнення страхового відшкодування - задовольнити повністю.
Стягнути з Приватного акціонерного товариства «Українська транспортна страхова компанія» на користь ОСОБА_2 16160(шістнадцять тисяч сто шістдесят) гривень 68 копійок.
Рішення може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його проголошення, а рішення яке було ухвалено без участі особи, яка її оскаржує протягом десяти днів з дня отримання копії рішення. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва.
Суддя А.Новак
Про декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 11 жовтня 2012 року та внесення їх до реєстру, Міністерство охорони здоров'я УкраїниПро декларування зміни оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення станом на 11 жовтня 2012 року та внесення їх до реєстру Відповідно до пункту 7 Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін( z1638-12 ), затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 7 вересня 2012 року № 705, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 вересня 2012 року за № 1638/21950, НАКАЗУЮ:
У Бангладеші спалахнула швейна фабрика: сотні людей блоковано у будівліВелика пожежа спалахнула на швейній фабриці у передмісті столиці Бангладеш міста Дакка через добу після того, як в результаті подібної НП загинули понад 120 осіб.
| Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання містобудівної діяльності, Верховна Рада УкраїниВерховна Рада України постановляє: I. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ) (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
Володимир Кличко блискуче переміг боксера, схожого на суперника Роккі БальбоаЗірковий голлівудський актор Сильвестр Сталлоне, який втілив на екрані образ найвидатнішого майстра шкіряної рукавички у кінематографі, назвав бій у Гамбурзі між абсолютним чемпіоном світу у ...
|